Квест в Києві

2-4-2020
тег alt тест 2

Квест, як гра, почав своє існування в комп’ютерному варіанті. Але незабаром це розвага увійшло в реальне життя, і тепер у багатьох великих містах організовуються квест-кімнати з певним інтер’єром, декором, що відображає тематику гри. І все більше людей, дорослих і дітей, з азартом проходять складні випробування, розгадують завдання і головоломки. Батьки замовляють квести в Києві на дитячий день народження або на інше свято сина чи доньки. Захоплююча модна гра стане прекрасним подарунком до закінчення навчального року. Але, щоб відпочинок був приємним і цікавим, потрібно правильно підібрати варіант квесту. Серед такої великої різноманітності тематики, сюжетів зробити вибір іноді важко. Коли всі фільми переглянуті, комп’ютерні ігри не приносять задоволення, а парк атракціонів вже набрид? Можна отримати заряд адреналіну, відвідавши квести в реальності в Києві. Також хочемо вам порекомендувати kadroom.com

Це розважальна гра, що проходить в заздалегідь підготовленому приміщенні для групи людей (зазвичай від 2 до 6 осіб). Щоб успішно пройти її, потрібно проявити кмітливість, логічне мислення, спритність і швидкість і, звичайно, працювати в команді. На проходження відводиться певний час (зазвичай 60-90 хв.), Тому діяти доведеться швидко. Гравці можуть використовувати всі знайдені предмети, щоб вибратися з певної кімнати. Іноді доведеться бути спритним і швидким, щоб втекти від переслідує актора «маніяка-вбивці».

Квестові кімнати в Києві обладнані різними декораціями: механічними і електронними, щоб проходить повністю занурився в атмосферу гри. Часто в них бере участь актор, який грає в тому чи іншому образі в залежності від жанру пригоди.

Жанрів квестових ігор безліч. У жанрі жахів є такі живі квести-виходи: наприклад, «Лігво маніяка» і «Втеча з в’язниці», які вже можна відвідати. Також існують гри в жанрі детектив або навіть еротики.

Вони настільки реальні, що проходить їх часто забуває, що це всього лише постановна гра. Багато хто не може до кінця пройти страшні квести, тому що в певний момент стає так страшно, що грань гра-реальність повністю стирається.

Чи вважаєте себе сміливцем? Думаєте, що нічого в житті не може налякати вас? Хочете отримати заряд адреналіну і незабутні спогади? Якщо у вас є тяга до пригод, приводите з собою друзів і переживайте справжня пригода, яке зарядить вашу кров адреналіном!