У найближчому майбутньому турпотік з Китаю на Байкал має становити не менше мільйона туристів на рік…


Такі плани озвучив Вей Сяоань з Китайської туристичної асоціації в ході зустрічі з іркутським губернатором Сергієм Левченко, – повідомляє прес-служба уряду області.

Останнім часом китайський турпотік в Іркутську область зростає на 50% щороку. Таким чином, за словами Вей Сяоаня, при такій динаміці досягти заявлених цілей цілком можливо.

Китайський представник виділив Байкал як найбільш перспективний напрямок для китайських туристів, які подорожують в Росію. Ще він охарактеризував Байкал як «суперресурс».

Також члени китайської делегації розповіли про спільні інтереси представників бізнесу Піднебесної до проектів, які реалізуються на території Іркутської області. Проекти пов’язані з оздоровчим туризмом і готельним бізнесом, а також з організацією на Байкалі круїзів на сучасних комфортабельних і екологічно чистих лайнерах. Губернатор Сергій Левченко повідомив китайським гостям, що уряд області готове до розгляду всіх запропонованих проектів.

Варто зауважити, що китайські туристи цікавляться не тільки Байкалом. Приміром, на початку травня цього року перші групи китайців побували в Криму. За словами керівника комітету парламенту Криму з туризму та санаторно-курортного комплексу Олексія Черняка, 9 травня Севастополь відвідали більше 20 громадян КНР.