В останні роки на Європейському континенті серед авіаперевізників все більш загострюється конкуренція, у зв’язку з чим у 2014 році найбільша в Німеччині авіакомпанія Lufthansa прийняла рішення про кардинальної реорганізації бізнесу.

Мета полягає в тому, щоб дочірня компанія Eurowings стала третім у Європі за масштабами діяльності бюджетним авіаперевізником шляхом поступового злиття з ще однією дочірньою компанією Lufthansa — лоукостером Germanwings.

Згідно з планом реорганізації літаки Eurowings будуть виконувати далекі польоти в Домініканську Республіку, на Кубу, в Таїланд і Об’єднані Арабські Емірати. Перший рейс за новим графіком Eurowings зробила 2 листопада на Кубу, доставивши групу туристів на курорт Варадеро. На даному маршруті польоти будуть здійснюватися два рази на тиждень.

Ще одне далеке напрямок — в Домініканську Республіку, в місто Пунта-Кана. Ці рейси стартують 7 листопада. У грудні, напередодні різдвяних свят, почнуться польоти до Бангкок, на острів Пхукет в Таїланді, в Дубай. Крім того, додасться ще один рейс в Домініканську Республіку — місто Пуерто-Плата. Влітку 2016 року в літній розклад передбачається включити острів Маврикій.

Всі ці рейси будуть виконуватися з аеропорту Кельн/Бонн.

Польоти Eurowings на дальніх маршрутах практично нічим не відрізняються рейсів, які компанія обслуговує на своєму континенті. Зберігаються всі параметри бюджетного перевізника: тариф включає тільки безпосередньо сам переліт, а за всі додаткові послуги (перевезення додаткового багажу, харчування, розваги на борту) потрібно доплачувати. Різниця тільки в тому, що європейські рейси обслуговуються середньомагістральними лайнерами А320, а для польотів на далекі відстані призначені широкофюзеляжні літаки А330.

На сьогоднішній день одним з найбільш вигідних пропозицій є рейс Кельн — Куба, який планується відкрити в травні майбутнього року. Базовий тариф складе 379,99 євро, провезення багажу — 30 євро за кожне додаткове місце.