З 8 жовтня 2013 року з московського аеропорту Домодєдово починає польоти в Стамбул турецька бюджетна авіакомпанія Pegasus Airlines.

Рейси Москва – Стамбул будуть виконуватися тричі на тиждень – у вівторок, четвер і неділю. Вартість «бюджетних» квитків починатиметься від 223 USD в обидві сторони. У неї не включена можливість вибору місця, а також харчування. Зазначена норма безкоштовного багажу – 20 кг.

На сайті авіакомпанії Pegasus Airlines також можна забронювати квиток з Росії в один 37 пунктів по всьому світу, куди літає цей авіаперевізник, включаючи турецькі курорти. Всі ці рейси будуть здійснюватися з пересадкою в Стамбулі.

Зауважимо, що вихід турецького лоукостера на Москву не є дебютом на російському авіаційному ринку, оскільки він уже літає зі Стамбула в Омськ і Краснодар. А з 11 жовтня буде ще літати по вівторках і п’ятницях з турецького Трабзона в Сочі.

В даний час в авіапарку компанії Pegasus налічується 43 літака, у тому числі сорок два Boeing 737-800 і один Boeing 737-400.

Учасники авіаційного ринку Росії вважають, що поява нового бюджетного перевізника сприятливо позначиться на цінах на квитки на цьому маршруті.