Одним з пунктів, обов’язкових для виконання кожним, хто хоча б раз відвідував древній і загадковий Львів – вечірня прогулянка по нічному місту, в ідеалі – в компанії своєї обраниці. Романтика нічного Львова проглядається в кожному будинку, на кожному квадратному сантиметрі вулиць, мощених бруківкою… Старовинні будинки, підсвічені виблискуючими вогнями, виглядають особливо велично, а храми та церкви Львова у світлі вечірніх ліхтарів – видовище, здатне перехопити дух. львов ночная жизнь, це найкраще що, може бути в нашомі місті. Не дивно, що практично кожен пише «дифірамби» Львову практично кожен місяць!

В осінній період, прогулюватися під проливним дощем можуть тільки відчайдушні романтики, для звичайних людей нічний Львів надає масу варіантів для розваг після заходу сонця. Виходячи з того, що туристичний потік у Львові не вщухає ні вдень, ні вночі, більшість кафе, барів та ресторанів працюють до глибокої ночі, приймаючи і обслуговуючи гостей з усіх куточків світу. Про кафе, що працюють у центральній частині столиці Західної України, можна розповідати годинами, однак варто відзначити, що далеко не кожен заклад готовий працювати в режимі 24/7. Приміром, один з найепатажніших барів міста – всесвітньо відома і любима мешканцями Львова «Криївка» готова приймати відвідувачів до самого ранку. А у випадку, коли вам захочеться насолодитися японською кухнею, «Япона Хата» привітно приймає гостей навіть посеред ночі. Не менш цікавим закладом, що пропонують відвідувачам авторське пиво до самого ранку, прийнято вважати і кафе «Зенык».

При цьому варто відзначити, що не всі заклади, які можуть похвалитися цікавим форматом, обслуговують відвідувачів до ранку: кафе «Мазох», «Дім Легенд» і «Лівий берег» закриваються через дві години після півночі. У будь-якому випадку, в нічний час доби у Львові не занудьгуєш.