За повідомленнями малазійських ЗМІ, державна комісія оцінює зараз діяльність національної авіакомпанії «Малазійські Авіалінії» з метою її подальшої реструктуризації…

У 2014 році Malaysia Airlines втратила два літаки. Перший, який прямував рейсом MH370 у Пекін з Куала-Лумпура, пропав на початку березні: 239 чоловік що знаходилися на борту, ймовірно, загинули. Другий рейс MH17, що летів в Куала-Лумпур з Амстердама, був збитий українськими військовими над Східною Україною: загинули 298 осіб.

Після зникнення першого літака компанія відчула спад продажу авіаквитків, і ті акції подешевшали майже на 30%. Такі ж наслідки, за прогнозами експертів, будуть очікувати в найближчому майбутньому з-за аварії Боїнга над Україною.

Втім, останні події з літаками лише додали масла у вогонь, збитки Malaysia Airlines несе вже три роки поспіль, тому уряд ще в червні початок аналіз можливостей реструктуризації компанії.

Розглядаються кілька варіантів подальшої долі авіаперевізника, від ребрендингу і повної її продажу приватним інвесторам до банкрутства.