Цього літа в Марій Ел планується проведення 18-ти масштабних заходів у сфері туризму, спорту та культури. Керівництво республіки розраховує на великий приплив туристів на період заходів.


У червні графік проведення культурних заходів буде насиченим. В цей час в Марій Ел пройдуть свята Сабантуй і Пеледыш пайрем (так називають Свято квітів), Чемпіонат Росії з легкої атлетики, фестиваль національних весільних обрядів, 5-й фестиваль опери та балету «Літні сезони» та інші заходи. Також буде відкрита фотовиставка «Унікальні місця Республіки Марій Ел».

Андрій Пуртов, голова комітету з туризму республіки, розповів, що фестиваль «Літні сезони» з кожним роком зацікавлює все більше людей, які готові приїхати в Марій Ел з інших регіонів, щоб відвідати захід.

В ході свята гості зможуть побачити постановки театру опери та балету ім. Еріка Сапаева. Вистави пройдуть під відкритим небом. Місце проведення – Йошкар-Ола, Патріарша площа.

За даними комітету з туризму, в період з початку року по квітень в Марій Ел побувало близько 120 тис. туристів. Комітет прогнозує до кінця року турпотік в як мінімум 600 тис. осіб.