Авіаперевізник з Мексики Interjet провів ремонтні роботи, після чого зняв заборону на використання російських літаків Sukhoi Superjet 100 (SSJ-100)…

Про це заявили представники компанії Interjet.

В експлуатацію повернули шість літаків, які раніше зняли з польотів. За словами авіакомпанії, ремонтні роботи планують завершити раніше терміну, і після їх закінчення всі 22 авіалайнер SSJ-100 відновлять польоти. Також в арсеналі авіаперевізника є 48 лайнерів Airbus, які спільно з SSJ-100 щодня виконують понад 300 рейсів.

Нагадаємо, 26 грудня, після заяви Росавіації про припинення польотів SSJ-100 з причини виявленого дефекту вушок верхніх і нижніх поясів настановних вузлів стабілізатора, авіаперевізник Interjet повідомив про початок перевірки авіалайнерів цього типу. З-за ремонтних робіт авіакомпанії довелося скасувати 25 рейсів, які виконували літаки SSJ-100.

Тоді ж глава Мінпромторгу РФ Денис Мантуров заявив, що це незначна технічна проблема, яку незабаром вдасться вирішити.

Про рішення Росавіації перевірити стабілізатори літаків SSJ-100 з причини виявленого дефекту повідомили 23 грудня. Холдинг «Цивільні літаки Сухого» (ЦЛС), що розробив літак, підтвердив, що проблема є, але вона не може стати причиною небезпечних ситуацій під час польотів.

Авіалайнер нового покоління SSJ-100 розроблений компанією ЗАТ «Цивільні літаки Сухого», яка входить до складу Об’єднаної авіабудівної корпорації, спільно з Alenia Aermacchi. Дальність польоту базової версії літака становить 3048 км, а його модифікованої моделі LR – 4578 км Пасажиромісткість SSJ-100 – 75-95 людина.