Міський голова Челябінська Євген Тефтелев планує залучити судових приставів для посилення контролю за виїжджаючими на закордонний відпочинок бізнесменами…


Мер пояснив, що деякі підприємства мають серйозні борги перед мерією за оренду земельних ділянок та приміщень. Частина цих підприємств знаходяться на межі банкрутства, деякі вже проходять покладені в таких випадках процедури.

«На тлі фінансового краху компаній, їх керівників, тим не менш, знаходяться кошти на дорогий відпочинок за кордоном. Ми розраховуємо за допомогою перевірок на вокзалах і в аеропортах з участю приставом змінити це становище», – розповів мер.

Тефтелев стверджує, що метою перевірок є поповнення бюджету. В ході наради у стінах мерії градоначальник заявив, що в області склалася напружена ситуація з бюджетними надходженнями.

Раніше повідомлялося, що за перші місяці поточного року з причини боргів за кредитами та іншими заборгованостями за кордон не змогли потрапити 157 тис. росіян. В цілому ж кількість російських громадян, яким заборонено виїжджати за кордон зросла до двох мільйонів осіб.