Американські влади не тільки заборонили користуватися Galaxy Note 7 в літаках, але і не пускають зі смартфоном на борт…

Про це заявляє Мінтранс США.

Уточнюється, що пасажири і члени екіпажу не можуть тримати телефон при собі під час польоту, тримати в ручній поклажі або пакувати в багаж. Ця заборона спрямований на попередження загорянь на борту, так як пристрій може спалахнути під час польоту.

Мінтранс зазначає, що обмеження може доставити незручності пасажирам, але безпеку перельоту набагато важливіше цього.

Осіб, які взяли смартфон з собою, чекає його конфіскація і штраф. Пасажири, які склали пристрій в багаж, будуть притягнуті до кримінальної відповідальності.

У вівторок компанія Samsung Electronics Co. припинила випуск телефонів Galaxy Note 7. З-за цього рішення найбільший виробник електроніки втратить близько 3 мільярдів доларів очікуваної раніше прибутку від продажу пристрою.

За прогнозами аналітиків Samsung, прибуток компанії від продажів за липень-вересень поточного року зменшиться приблизно на 2,2 мільярда доларів (2,5 трильйона вон), а в січні-березні 2017 року – на 0,8 мільярда доларів (один трильйон он).

Перш прогнозований розмір прибутку виробника за третій квартал був знижений на 2,3 мільярда доларів (з 7,8 трильйонів вон до 5,2 трильйонів вон).

Сумарно провал Galaxy Note обійдеться Samsung в 5 мільярдів доларів, а це, за підрахунками аналітиків The Wall Street Journal, приблизно половина прибутку компанії за минулий рік.

Презентація Galaxy Note 7 відбулася в серпні, 19 серпня він надійшов у продаж у Південній Кореї. На той момент пристрій вважали одним з кращих смартфонів на базі Android та головним конкурентом iPhone 7.

Але на початку вересня довелося призупинити продаж телефону по всьому світу і відкликати близько 2,5 мільйонів раніше реалізованих гаджетів з причини їх займання. Багато авіаперевізники і керівництво деяких країн, у тому числі російський, наполягали не брати з собою в літак Galaxy Note 7 і не перевозити в багажі.