Частина перил на популярному у закоханих мосту Мистецтв у французькій столиці обрушилася в неділю 8 червня під вагою замків, навішених закоханими парочками..

На щастя в результаті цього «замкового» інциденту ніхто не постраждав, оскільки перила впали всередину мосту, а не назовні, де плавають туристичні катери. Проте в цілях безпеки власті закрили міст на 1 добу для перевірки.

Недільний обвал на мосту знову підняв колись вже ставившийся питання про заборону на закріплення замків закоханих на ньому, оскільки це напряму загрожує безпеці людей.

Традиція вішати замки на паризькому мосту Мистецтв і викидати ключ від них в Сену, що символізує міцність кохання, з’явилася приблизно 10 років тому і стала настільки популярною, що зараз на ньому висять десятки тисяч замків різних форм і розмірів, замкнених як місцевими французами, так і закоханими іноземними туристами.

Міст Мистецтв, по-французьки Pont des Arts, був відкритий в 1984 році і став першим залізним мостом, перекинутим через річку Сену. 155 метровий пішохідний міст з’єднав Інститут Франції і знаменитий Лувр.