11-річної московської школярки вдалося пройти системи безпеки аеропорту Внуково і безперешкодно вилетіти в Санкт-Петербург. Дівчинка не мала ні квитка, ні документів…


Унаслідок інциденту наглядові органи найближчим часом проведуть позачергову перевірку аеропорту.

Дівчинка прибула в аеропорт «Пулково» у Санкт-Петербурзі, тим самим змусивши співробітників розбиратися з наслідками недбалості своїх внуковських колег. Співробітники Пулково навіть зажадали від наглядових органів перевірити не тільки саму авиагавань Внуково, але і компанію «Росія» – саме її літак перевіз маленьку безбилетницу.

Як розповідають джерела, проходячи рівні контролю, дівчинка не викликала жодних підозр у співробітників служби безпеки Внуково. Ні на одному пункті перевірки дівчинка не була піддана огляду, ніхто ніяких питань їй не ставив, і вона вільно проникла на борт. На питання про причини, які спонукали її зробити настільки оригінальне подорож, дівчинка відповіла, що «просто захотіла подивитися Санкт-Петербург».

Цей випадок далеко не унікальний в історії пасажирських авіаперевезень. Подібна ситуація нещодавно трапилася в аеропорту Станстед в Лондоні, тільки головним фігурантом був дорослий чоловік. Молодий британець Джош Рід полетів у Німеччину за паспортом свій дівчини. При цьому він до останнього моменту не підозрював, що паспорт не його – це виявилося вже після того, як судно приземлилося в Дортмунді. Виявилося, що в Лондоні ніхто з службовців не звернув уваги, що в паспорті відбуває британця прописані дані, не мають до нього ніякого відношення. Назад Ріду дозволили повернутися за водійськими правами.