На Алтаї було знайдено тіло молодої 18-ти річної туристки, яка потрапила під каменепад…

Як повідомляє прес-центр МНС РФ, 12 серпня з-під каміння і снігу витягли тіло молодої 18-ти річної туристки, яка загинула на горі Білуха під час сильного каменепаду.

Група рятувальників з 7 чоловік була направлена до місця події, пізно ввечері тіло було вилучено та доставлено в Гірничо-Алтайськ. Потім його відправлять літаком в Нижній Тагіл, де раніше проживала дівчина.

Як прокоментували рятувальники, це була одна з найскладніших і досить унікальних пошукових операцій в їх практиці. Так як не було можливості посадити вертоліт, було прийнято рішення, підлетіти максимально близько до схилу, щоб не зачепити гвинтами камені. Всю операцію виконували в повітрі, а після того, як знайшли тіло дівчини, його акуратно занурили у висить над схилом вертоліт.

Вся операція зайняла кілька годин, рятувальники, ризикуючи власним життям, евакуювали всіх туристів з небезпечного схилу, а потім кинулися шукати дівчину.

Також при евакуації був знайдений чоловік, потерпілий при каменепаді, але йому пощастило більше. Зараз чоловікові надається вся необхідна медична допомога, як прокоментували медики, його життю нічого не загрожує.

Картина цієї події виглядає так: у вівторок група з восьми туристів потрапила під каменепад на горі Білуха. Так як вона досить віддалена од населених пунктів, дістатися туди в найкоротші терміни можна тільки на вертольоті або пішки за 3 доби. МНС Росії прийняло рішення відправити вертоліт з 8 рятувальниками на борту. Вони змогли прилетіти в середу пізно ввечері. Туристи пробули добу в руках страшної стихії.

камнепад_девушка_739.jpg

В результаті рятувальної операції з’ясувалося, що крім дівчини, загинув ще один чоловік. На жаль, за 2016 рік це не перша пригода які було зареєстровано на території Республіки Алтай.