За офіційним повідомленням поліції Фіджі, знайдені минулого тижня тіла двох невідомих, належать російській подружній парі…


Пошуки зниклих подружжя, які проживали на Фіджі, велися з середини липня минулого року. Знайдений напередодні тіла носили швидше характер останків з сильним розкладанням. Особистості вдалося встановити тільки після проведеної генетичної експертизи. Ними виявилися Шипулины Наталія і Юрій, жителі Рязані.

Після зникнення, через деякий час був виявлений автомобіль росіян в місті Нанді. Поліція має всі підстави підозрювати вбивство. Порушено кримінальну справу саме з такою кваліфікацією, повідомляє місцеве агентство «Сіньхуа».

Подружжя Шипулины переїхали на Фіджі на постійне місце проживання близько п’яти років тому. За цей час вони обзавелися в цих місцях фермою. Інше місцеве інформаційне видання стверджує, що має в своєму розпорядженні даних про важкому фінансовому становищі росіян, в якому вони перебували незадовго до зникнення.

За словами одного з партнерів загиблого подружжя, подружжя проживали в переобладнаному під стихійне житло вантажному контейнері. Займалися вирощуванням овочів і фруктів, кавунів, гарбузів. Продавали вирощене на курортах. Виручені гроші вони ділили з партнером. За його словами, подружжя опинилися у важкому фінансовому становищі через брак грошей на оренду землі.