На одному з курортів Ібіци госпіталізований турист із Великобританії з ушкодженням хребта після невдалого стрибка в басейн з балкона готелю Marco Polo…


Пригода сталася у місті Сан-Антоні-де-Портмань. Ім’я 34-річного мандрівника не називається. Відомо тільки, що він був оперативно доставлений в клініку Нуестра Сеньйора дель Росаріо у відділення інтенсивної терапії. В силу серйозності травми, чоловік може залишитися паралізованим.

Стрибки з балкону, так званий «балконинг» – поширена розвага туристів, особливо на курортах Іспанії, яке щороку стає причиною каліцтв і смертей. Так, влітку 2012 року 20-річний австрієць загинув на Майорці, вивалившись вранці з балкона свого номера в готелі Obelisco. Інший іноземець, теж 20-ти років був госпіталізований у важкому стані після того, як впав з третього поверху готелю Sotavento Club Apartaments.

Ще раніше, в 2011 році австралійський велогонщик Дейн Сирлс помер у лікарні після невдалого стрибка з балкона в басейн готелі в місті Рік-Кост.

На курортах Балеарських островів у 2010 році внаслідок «балконинга» загинуло чотири туриста, і ще тридцять отримали травми різної тяжкості. Експерти відзначають, що найбільше число шанувальників цього «розваги» – піддані Великобританії у віці від 18 до 23 років. Трохи відстають від британців за чисельністю голландці та німці.

Почастішали нещасні випадки змусили владу Іспанії піти на рішучі заходи. Так, у 2014 році на законодавчому рівні було введено заборону на «балконинг». Заборонені стрибки з балкону в басейн і з балкона на балкон. Порушників чекає штраф від 200 до 400 євро.