Все більш заплутаною стає історія зі зникненням тиждень тому двох російських туристів – 22-річної Яни Стрижеус і 39-річного Олексія Слабинського, про що ми писали раніше

Нагадаємо, в кінці минулого тижня близькі родичі зниклих росіян заявили про зникнення своїх близьких на тайському острові Пхукет. Вони впевнені, що їх рідних в Таїланді тримають в заручниках, оскільки був дзвінок від Олексія, в якому він просив терміново перерахувати $100 тис., а також дзвінок від Яни, в якому вона встигла повідомити, що знаходиться в заручниках.

Раніше поліцейськими був проведений обшук в будинку, де проживали росіяни, але яких-небудь ознак злому, боротьби або безладдя там виявлено не було.

Вчора увечері 16 березня в одному з готелів Пхукета (Blue Garden Hotel) була виявлена зникла Яна, а про її супутнику досі нічого не відомо. За повідомленнями тайських ЗМІ, покоївка виявила дівчину лежить в ліжку з пораненнями в області шиї та рук. Схожими на сліди від тортур. В кімнаті були знайдені сліди крові, а також пачка прального порошку, пляшки з-під спиртного і тайські бати. Співробітниця готелю відразу ж викликала лікарів і поліцію.

Подробиці події поки не відомі, оскільки дівчина зараз в лікарні в шоковому стані і не спілкується з поліцією. Де знаходиться зниклий Олексій Слабінський, досі не відомо.