Найбільші російські туроператори, що працюють зі Шрі-Ланкою, прокоментували інформацію про недавнє введення в деяких курортах острова комендантської години…

Нагадаємо, він був введений в понеділок, 16 червня, на південно-західному узбережжі острова, з-за масових міжрелігійних зіткнень між фанатиками релігійного угруповання «Буддійська сила» і місцевим мусульманським населенням. Жертвами зіткнень стали як мінімум три людини, більше 60 отримали поранення.

Зіткнення почалися в неділю з підпалів мусульманських магазинів, розташованих в районі селищ Beruwala and Aluthgama, бізнес яких належить мусульманам.

Під час наведення порядку поліція застосувала сльозогінний газ, і на наступний же день, для стабілізації обстановки і щоб не дати релігійного конфлікту розростися, було вирішено ввести комендантську годину в регіоні.

За словами представника туроператора «Коннайсанс Тур», щільно працює з Шрі-Ланкою більше 15 років, комендантську годину ніяк не вплинув не відпочинок російських туристів, оскільки вони вечорами там особливо і не ходять по вулицях (нікуди ходити, рано темніє і за територією готелів темрява непроглядна), а проводять час у готелях.

Зараз на Шрі-Ланці з-за погодних умов низький туристичний сезон. З квітня по жовтень там дме західний мусон, що приносить на південно-західне узбережжя, де розташовані основні курортні зони острова, дощі і величезні хвилі в океані.