Найближчим часом влада Єгипту планує повністю заборонити будь-які пересування туристів в нічний час поза курортних зон на Синайському півострові з-за загрози екстремістських атак.

В першу чергу ця заборона торкнеться популярну серед туристів екскурсію в монастир Святої Катерини, що розташований на горі Мойсея.

Зазвичай туристи виїжджають на цю екскурсію в районі опівночі з одного з курортів Сіная – Шарм-ель-Шейха, Дахаба, Нувейби або Таби, потім кілька годин піднімаються до святого місця і зустрічають світанок там же на горі.

Але через нововведень, пов’язаних з безпекою, у всі подібні нічні екскурсії будуть внесені зміни: зміняться маршрути поїздок, і час їх початку, змістившись на світлий час доби.

Крім того, всі туроператори і приватні особи, охочі подорожувати поза курортних зон, будуть зобов’язані погоджувати свої поїздки з туристичною поліцією Сіная.

Також у зв’язку з новими обмеженнями єгипетська влада не виключає можливих коригувань графіка нічних авіарейсів, відзначаючи при цьому, що безпека туристів в Єгипті стоїть на першому місці.