Сандра Френбергер, що є мером Відня, запропонувала міській раді встановити в місті секс-кабінки, де «нічні метелики» зможуть зустрічатися з клієнтами…

Це питання винесуть на обговорення не тільки з робочою групою, яка займається питаннями проституції, але і з представниками поліції та неурядових організацій. Сама мер Відня впевнена, що установка секс-кабінок допоможе краще контролювати роботу «жриць кохання», шукають клієнтів на міських вулицях. Повідомляється, що такі кабінки будуть повністю обладнані для «швидкої любові» – у них будуть присутні презервативи і ліжко.

Багато людей, які працюють і живуть в районах Флоридсдорф і Лізинг, скаржилися на те, що «жриці кохання» заманюють клієнтів прямо під вікнами будинків – саме це спонукало міська влада задуматися про установку секс-кабінок. Проти такого сусідства різко виступають батьки і поборники моральності і моралі.

Нагадаємо, що вперше подібні кабінки з’явилися в 2013 році в Цюріху. Невеликі дерев’яні будиночки відкриваються раннім вечором і працюють до 5 ранку. Вони користуються великою популярністю серед автомобілістів, які проїжджають через Цюріх.

Придорожные секс-шале в Швейцарии

В Австрії проституція відноситься до легальних видів діяльності ще з 19 сторіччя.