3 березня стало відомо, як назвали новий круїзний лайнер, що належить бренду Royal Caribbean International – він отримав назву «Harmony of the Seas», що в перекладі з грецького означає «Гармонія морів».

Це круїзне судно належить до класу Oasis, в який входять найбільші кораблі світу – Oasis of the Seas і Allure of the Seas. Про них ми писали раніше в статті під назвою «Самі великі круїзні лайнери світу».

При цьому він також став найбільш удосконаленим лайнером і найбільшим в цьому класі: довжина – 361 м, ширина – 60 м, висота – 72 м, водотоннажність – 227700 т (на 2 метра довше і на 5,5 м ширше своїх побратимів). На кораблі є комплекс водних гірок з запаморочливими спусками, просторі каюти, ресторан з баром, а також великий зал з ігровими автоматами. Всього на судні 2 747 кают, а розміститися в них може до 5 479 гостей.

За словами Майкла Бейлі, який займає посаду виконавчого директора і президента Royal Caribbean, новий круїзний лайнер поєднав у собі найбільш сміливі інновації та безліч приголомшливих ідей компанії. Він називає нове судно «ідеальним гармонійним пропозицією для любителів цікавого відпочинку». І саме тому корабель був названий «Гармонією морів».

Компанії Royal Caribbean належить 22 круїзних лайнера, які регулярно здійснюють круїзи по Південній Америці, Алясці, Карибському морю, Австралії з Новою Зеландією, а також Далекому Сходу.