Незважаючи на те, що після охолодження російсько-турецьких відносин турпотік в Турецьку республіку з РФ різко знизився, близько 20% росіян все ж не готові відмовлятися від улюблених курортів.


Таку статистику навів Павло Румянцев, заступник директора Північно-Західного відділу Російського союзу туріндустрії.

«Ми не можемо ігнорувати реальну статистику, яку наводять і наші джерела і турецькі. А говорить вона про те, що попит на турецькі напрямки, звичайно, катастрофічно впав, але все ж не до нуля. Приміром, за квітневої ситуації турецька сторона говорить про 80% зниження в порівнянні з квітнем минулого року. Тобто, 20% все-таки залишилося», – пояснює Павло Румянцев в рамках прес-конференції. Давати якісь оцінки діям туристів Румянцев не став.

Заступник голови РСТ також підкреслив, що його організація не підтримує ідею продажу пакетних турів в Турецьку республіку «з-під поли».

Раніше мінкульт і мінтуризму Туреччини повідомляли, що потік російських туристів у країну скоротився на 80%. У квітні В країні побувало близько 31 тис. росіян. Це менше на 79.3% менше, ніж роком раніше, коли протягом місяця країну відвідало 149.9 тис. наших співвітчизників.

У розрізі одного з найбільших турецьких курортів – Анталії, статистика для Туреччини ще жорсткіша – потік російських туристів на цей курорт скоротився на 96%.