У Домініканській Республіці 28 серпня 33-річний громадянин Росії Олександр Самохін помер від травм, отриманих в результаті нещасного випадку…

Родичі померлого підозрюють у причетності до його смерті страхову компанію ТСК і планують звернутися в суд.

1 серпня чоловік відправився поплавати в басейн, послизнувся, впав, вдарився головою об стінку і травмував шийний відділ хребта. Його відправили в лікарню, де лікарі оцінили стан пацієнта підходящим для відправки до Москви спецбортом санітарної авіації. Однак страхова компанія не змогла надати літак. За цим послідували складності з отриманням грошей від ТСК в якості відшкодування страхового випадку. Олександра Самохіна довелося перевезти в державну клініку, де він і помер.

Представники страхової компанії пояснюють, що літак для перевезення був знайдений ще 3 серпня, але сплатити його не було можливості, так як вартість перельоту в Москву становила б 100 тисяч доларів, а покриття страхового випадку становило 30 тисяч доларів. І оскільки стан потерпілого почало погіршуватися, ці гроші направили на лікування. Страхова компанія також повідомила, що борг клініці за лікування Самохіна склав 140 тисяч доларів.

Компанія
ТСК порекомендувала просити допомоги у МНС державних органів, коли
страховка не може покрити медичні витрати, і родичі не в змозі
оплатити лікування. Сприяння сім’ї Самохіна надає МЗС.