У суботу, 21 березня, на єгипетському курорті Ель-Кусейр в результаті нападу акули загинув 52-річний німецький турист.

Як повідомляють єгипетські ЗМІ, акула відкусила купальника ногу, і його не встигли довезти до клініки – він помер по дорозі.

Останній випадок нападу акул на людей в Червоному морі біля берегів Єгипту був зафіксований в 2010 році – тоді відразу кілька туристів серйозно постраждали від зіткнень з ними. Крім того, загинула літня німецька туристка. У той рік владі країни навіть довелося тимчасово закрити пляжі курортного міста Шарм-ель-Шейх. Кожному з постраждалих, в число яких входив і житель Санкт-Петербурга Євген Трішкін, були виплачені компенсації від міністерства туризму Єгипту – компенсації склали 50 тисяч доларів.

У 2010 році так і не вдалося до кінця зрозуміти, що саме викликало спалах агресії з боку морських хижаків, які зазвичай не сприймають людей як видобутку. Представники Єгипту навіть висували версію, що в події причетна ізраїльська службу розвідки «Моссад», проте дана гіпотеза підтвердження не отримала.

Мохаммед Ель-Бадрі, який обіймає посаду посла Єгипту в Москві, в цьому місяці під час інтерв’ю каналу «СВІТ 24» зазначав, що мандрівникам з Росії не варто побоюватися відпочивати на Червоному морі. За його словами, ймовірність нападу акул на туристів сильно перебільшена.