У п’ятницю в Москві відбулася церемонія відкриття нового візового центру Греції, розташованого неподалік від станції метро «Тульська»…

Візовий центр знаходиться за адресою: вулиця Митна, 66. Центр буде обслуговувати як туроператорів, так і приватних клієнтів, в той час як раніше вони подавали документи окремо. Раніше в Москві було два візових центру Греції, вони перебували на Волхонці і Нікітському бульварі. Тепер організації об’єднали в один візовий центр з набагато більшою площею.

Новый визовый центр Греции начал работу в Москве. Фото 2

За словами Андреаса Фриганаса, посла Греції в Росії, основне завдання центру – забезпечити російським мандрівникам якісне і швидке обслуговування, якого будуть домагатися на двох рівнях. Перший рівень – робота консульств, які повинні видавати візи за термін від 24 до 48 годин. Дипломат зазначив, що росіянам видадуть візи на рік, два або більше в залежності від того, відвідували вони перш за Грецію. Другий рівень – зручне розташування і сучасне оснащення візового центру. Фриганас підкреслив, що у організації хороший офіс, який обладнаний за останнім словом техніки.

Новый визовый центр Греции начал работу в Москве. Фото 3

Раніше повідомлялося, що в 2016 році Грецію відвідало близько 900 тисяч росіян, а це на 30% більше показника 2015 року. Найбільшою популярністю серед російських мандрівників користувався острів Крит, який прийняв 42% відпочиваючих.

Як повідомила в середині березня Елені Вакали, генеральний консул Греції в РФ, консульство готується до літнього сезону, тестуючи технічне обладнання і навчаючи додаткових співробітників. За словами дипломата, це допоможе уникнути проблем після збільшення числа заявок на оформлення візи.