Наприкінці минулого тижня у деяких російських ЗМІ з’явилася інформація про те, що російські туристи, що подорожують рейсами арабських авіакомпаній, нібито зможуть отримувати візи по прильоту в аеропорти ОАЕ.

Проте в російських представництвах авіакомпанії FlyDubai і Emirates цю інформацію спростували.

Як з’ясувалося, інформація про спрощення візового режиму Еміратів з Російською Федерацією з’явилася в електронних ЗМІ після того, як авіаперевізник FlyDubai розповсюдив прес-реліз, в якому повідомлялося, що пасажири з 32 країн зможуть отримувати візу в ОАЕ після прибуття прямо в аеропорту.

Між тим, як пояснили в представництві а/к FlyDubai, до громадянам Росії це нововведення не належить, тобто по прильоту в аеропорт росіяни оформляти візи не могли, так і не зможуть у найближчому майбутньому.

Тобто потрібно оформляти візу заздалегідь або через авіакомпанію та її уповноважені агентства, або через туроператорські компанії. Варто відзначити, що високий зимовий сезон туристична віза в Арабські Емірати оформлюється в середньому за 3-5 днів, а в низький сезон – за 1-2 дні.

Включення РФ в список країн, громадяни яких можуть отримати візу в аеропорту, навіть не розглядалося. Про сотні тисяч росіян, які приїжджають сюди щороку на відпочинок ОАЕ, в питанні візових полегшень воліють не згадувати, так як вважають Росію однією з проблемних країн.