Як мінімум на 30 відсотків у порівнянні минулим роком скоротитися обсяг авіаперевезень на травневі свята, при цьому вже зараз фіксується зниження загального обсягу чартерних програм у туроператорів майже в два рази.

Такі дані були наведені Асоціацією туроператорів Росії. Збережуться тільки найбільш популярні програми, причому серед них перше місце залишається за Єгиптом. З-за того, що мандрівники стали набагато економніше, на травневі свята популярністю користуватимуться бюджетні тури, які пропонують найбільш дешеве розміщення з мінімальною кількістю екскурсій. І Єгипет «бере» теплою погодою і дешевизною.

До літа, найімовірніше, кількість чартерів знизиться наполовину, відповідно, мандрівникам доведеться використовувати регулярні рейси, щоб дістатися до потрібної країни. У той же час, туроператори почали комплектувати» один з одним багато свої програми, а деякі з них і зовсім знімають їх. Найбільше постраждають літні європейські (Іспанія, Греція, Італія тощо) і далекі екзотичні напрямки, такі як Куба і Домінікана.

Втім, як і слід було очікувати, екзотику, за винятком Таїланду і В’єтнаму, туроператори практично повністю «пересадили» на регулярні рейси.