Кількість жертв лавини, зійшла в неділю, 23 березня, в районі знаменитого гірськолижного комплексу «Роза Хутір» в Сочі зросла двох осіб…

Нагадаємо, невелика група лижників з шести осіб перебувала на гірськолижній трасі “лабіринт”, в той час як її накрила невелика лавина. В результаті лише 3-м лижникам вдалося неушкодженим вибратися з снігового завалу.

При цьому, загинули дві жінки лижниці. Перша жертва – 46-ти річна Олена Полхова, мешканка Кримська, яка приїхала сюди на відпочинок на вихідні. Особу другої жертви ще встановлюється, відомо лише те, що це дівчина і предположительности їй було 16-17 років.

Ще один лижник, чоловік був госпіталізований з переломом руки.

За словами очевидців трагедії, нічого не підозрюючи лижники відпочивали, сидячи на трасі, в одну мить їх просто збило і понесло в сторону вниз по схилу. Очевидці кинулися на допомогу, намагаючись відкопати людей, але всім допомогти не змогли. Рятувальники прибули на місце трагедії через 15 хвилин.

В районе Розы Хутор в Сочи сошла лавина

За словами місцевих жителів, вчора на цьому ж схилі, але трохи трохи далі теж зійшла лавина, але МНС і адміністрація курорту не стали закривати трасу і дозволили відпочиваючим кататися.

До вечора неділі, після ретельного обстеження місця сходження лавини кінологічними розрахунками, рятувальники МНС оголосили, що людей під снігом не залишилося.