Громадянин Болгарії при посадці на рейс, який прямував з Мальти в Афіни, був затриманий місцевою поліцією за фразу «ніхто не виживе»…


52-річного Івана Златева Манолова затримала поліція по прибуттю шаттла, який доставляв пасажирів до місця посадки. Неоднозначну фразу почули кілька мальтійців і повідомили службі безпеки.

Манолов був відразу ж заарештований, йому були пред’явлені звинувачення в загрозі не тільки пасажирам, а й співробітникам поліції під час затримання.

У минулі вихідні відбувся суд, в ході якого чоловік відкидав всі звинувачення, стверджуючи, що його слова були не більш ніж жартом. Адвокат Манолова Яника Бугеджа стверджує, що в цей момент чоловік був у нетверезому стані.

Манолову загрожує тюремний термін до трьох років і штраф до 5 тис. євро. Підслідного відмовилися випускати під заставу через цілого ряду факторів: серйозність правопорушення, невизначене місце проживання, підтвердження платоспроможності. Документи Манолова виявилися простроченими, а в Болгарії він прямував з причини того, що господиня житла, яке він знімав на Мальті, вигнала його за псування меблів. Квиток на літак купила вона ж.

Зараз обвинувачений чекає вироку.

У травні цього року в аеропорту Шереметьєво була затримана сімейна пара за невдалий жарт. В ході огляду чоловік в жарт сказав співробітникам аеропорту, що його дружина заміновано. Сімейна пара відразу ж була відправлена в кабінет для ретельного огляду. Після перевірки та дачі пояснень чоловіка і жінку відпустили, але минуло вже кілька годин, і на свій літак до Лос-Анджелеса вони не встигли.