Пасажирка Кетрін Моро, яка летіла з сім’єю літаком компанії Air Transat, зажадала компенсації від авіакомпанії після того, як в літаку їй довелося мати справу з павуком тарантулом…


Літак летів в канадський Монреаль з Домініканської республіки 18 квітня. Зі слів Кетрін Моро, вона, нічого не підозрюючи, дивилася фільм на планшетному комп’ютері, коли відчула лоскіт на нозі. Спочатку жінка подумала, що це провід, і не дивлячись відкинула його рукою. Після того як лоскіт повторила, Моро подивилася, в чому причина, і тільки тоді побачила величезного павука тарантула.

У цей момент павука помітили сусідні пасажири, і в літаку тут же почалася паніка. Люди кричали і видирався на крісла з ногами.

Після інциденту Моро зажадала у авіакомпанії повернути вартість усіх чотирьох квитків, які сім’я Моро купила на «рейс з павуками». Air Transat поки не відреагувала на вимоги.

Жінка стверджує, що хотіла сфотографувати павука, але їй не дали цього зробити. У спробах «відбитися» від павука, Кетрін Моро відбулася простими подряпинами, а от її 11-річну дочку після того почали мучити нічні кошмари.

Як повідомляє CBC, після приземлення судна на борту був виявлений ще один такий же павук. Звідки вони взялися в літаку, достеменно не відомо, але деякі експерти вважають, що отруйних павуків могли везти контрабандою з Домініканської республіки, сховавши в багажі, звідки вдалося втекти і потрапити в салон.