Російська лоукостерная (бюджетна) авіакомпанія «Перемога» припинила продавати квитки на рейси в Зальцбург, продажу тривали всього два дні. Авіакомпанія відмовилася від польотів в цьому напрямку.


Як пояснив агентству ІНТЕРФАКС неназваний представник «Перемоги», в компанії припускали, що зальцбургській напрямок буде затребувана саме в зимовий період — австрійські гірськолижні курорти популярні в усьому світі. Однак за два дні продажів вдалося продати лише 34 квитка. Було вирішено це напрямок закрити як неперспективна, а вивільнені літаки направити на інші, діючі і більш популярні рейси. При цьому анонсовані на 2 і 9 січня рейси, за словами представника авіаперевізника, будуть виконані.

Квитки в Зальцбург «Перемога» почала продавати 9 грудня. Рейси передбачалося виконувати по суботах, починаючи з 2 січня 1016 року. Тепер проблему доставки туристів в Австрії передбачається вирішувати «обхідним шляхом». З 19 січня «Перемога» починає виконувати рейси в Братиславу. Зі столиці Словаччини пасажирів будуть доставляти до Відня автобусами. Крім Братислави, «Перемога» виконує ще один міжнародний рейс — у Бергамо, де розташований один з трьох аеропортів, обслуговуючих Мілан.