11 листопада, «Російські залізні дороги» запустять новий люксовий поїзд для мандрівників, який курсуватиме за маршрутом Москва-Іран…

Тур обійдеться приблизно 20 тисяч євро. Сорок мандрівників з США, Іспанії, Канади, Австралії, ПАР, великій Британії та інших куточків світу чекають поїздки на складі.

Поїзд «Золотий орел» стартує з перону Київського вокзалу Москви. Тривалість маршруту становитиме 18 днів, він пройде через Казахстан, Узбекистан, Туркменістан, Великий шовковий шлях та історичні пам’ятки, відомі з часів стародавньої Персії. Також туристи відвідають космодром Байконур, який розташований в Казахстані.

Кінцева зупинка поїзда – Тегеран. Там мандрівники зупиняться в п’ятизіркових готелях і проведуть два дні. У 2017 році планують зробити два таких туру. У березні складу здійснить поїздку зі столиці Росії в Іран, а в листопаді вирушить назад.

Нагадаємо, влітку 2016 року стартував перший VIP-поїзд «Російських залізниць» Москва-Владивосток. Найдорожча поїздка на поїзді коштувала 1,1 млн. рублів на людину.