Погода на Мальдівах

9-17-2021
Тури на Мальдіви зі Львова

Мальдіви

Незважаючи на 30 – градусну спеку і прогрівається до такої ж температури індійський океан. Також хочемо вам порекомендувати тур на Мальдіви зі Львова від турфірми Квитки у Літо.

Погода на Мальдівах

Липень на архіпелазі є випробуванням для тих, хто погано переносить спеку. Протягом світлого часу доби стовпчик термометра не опускається нижче позначки 30-31 °с.вночі складно відпочити від високих денних температур, тому що різниця становить всього пару градусів. До сильно прогрітому повітрю додається підвищена вологість-близько 90 %.

Погода в липні на атолах відрізняється мінливістю. У будь-який момент може подути вітер, швидкість якого нерідко досягає 7 м/с.через піднялися високих хвиль не тільки купання, але і заняття серфінгом не завжди стає можливим.

Вибираючи для поїздки липень, слід враховувати, що місяць відноситься до сезону дощів. Даний період триває з травня по листопад, але проявляє себе у всій своїй красі в перші три місяці: по липень включно ллють найсильніші і тривалі зливи. Найбільша кількість опадів випадає ночами, але іноді дощі можуть закінчитися тільки до полудня. В середньому на липень припадає близько 12-13 дощових днів.

Незважаючи на те, що погода в липні часто буває похмурою, ризик отримати сонячні опіки залишається високим. Перебуваючи на узбережжі, обов’язково слід користуватися кремом від засмаги.

Плюси і мінуси липневого відпочинку

Плануючи подорож в липні, слід враховувати всі переваги і недоліки.

До плюсів відносяться:

  • невисока вартість відпочинку: ціни на авіаквитки та проживання на 30-45 % нижче, ніж в сухий сезон;
  • вода, що нагадує “парне молоко”, підходить для купання навіть малюкам;
  • вільні пляжі і відносна малолюдність на курортах дозволяють відпочити від шуму і суєти.

Недоліки липневої поїздки:

  • велика кількість дощів;
  • висока вологість і задуха (літнім людям та особам із захворюваннями серцево-судинної системи не рекомендується відвідування архіпелагу в липні);
  • похмуре небо і вітряність (сильні хвилі можуть перешкодити плаванню).

Особливості погоди в основних регіонах країни

На всіх мальдівських атолах в липні жарко і душно: повітря вдень розігріте до 30 °с, а вода – до 28-30. Однак регіони відрізняються один від одного вітряністю і кількістю опадів, що випадають.

Північний і південний мале

Головні атоли Мальдів не балують туристів хорошою погодою. Столичне небо в липні часто затягнуте хмарами, і тільки третина місяця буває сонячною. Дощі випадають 6-7 разів, а середньомісячна кількість опадів становить близько 65-70 мм. Швидкість вітру не перевищує 5,5 м / с, проте цього вистачає, щоб підняти високі хвилі і зробити купання неможливим.