Саме таку суму штрафу суд стягнув на користь «Аерофлоту» з пасажира, через агресивних дій якого довелося затиснути літак, що летів з Москви в Шанхай…

Нагадаємо, цей інцидент стався ще в квітні 2013 року. Під час рейсу в Китай п’яний 44-річний директор столичної фірми Андрій Криворучко вів себе неадекватно, відкрито розпивав спиртні напої, грубо висловлювався щодо членів екіпажу та іншим пасажирам рейсу, а також погрожував їм розправою.

Після того як агресивний Криворучко відмовився підкоритися вимогам командира про негайне припинення своєї поведінки, останній був змушений екстрено посадити борт в найближчому аеропорту, яким виявився Новосибірськ.

Після приземлення нетверезий пасажир був знятий з рейсу і переданий у руки поліції.

Через кілька місяців юристи Аерофлоту звернулися в суд з позовом до бешкетника по компенсації витрат екстреної посадки, і виграли справу.

Втім, винесене у вівторок 18 лютого судове рішення складно назвати надмірно жорстким за мірками деяких інших країн, де за подібні хуліганства в небі встановлена реальна кримінальна відповідальність – від декількох місяців арешту до 20 років в’язниці.

Між тим, за законом пред’явити позов до буйної пасажиру через запізнення в пункт призначення може також і кожен з пасажирів того рейсу. Однак про інших позовах до Криворучко поки нічого не відомо.