Жителі Пхукета обурені, що росіяни, з вини яких в ніч з 4 на 5 квітня загинув шістнадцятирічний підліток, ховаються від правосуддя. Причому ховаються не тільки винуватці, але і головний свідок.

Нагадаємо, в ніч з 4 на 5 квітня невідомий автомобіль, здійснюючи розворот, збив підлітка на мотоциклі. Підліток загинув, а винуватець ДТП одразу ж втік з місця аварії. Слідував за ним автомобіль також покинув місце злочину (тепер це по-іншому не назвеш) ще до появи поліції.

В ході розслідування з’ясувалося (очевидці події запам’ятали достатньо деталей), що за кермом першого автомобіля була, імовірно, Лариса Кім — росіянка корейського походження, а другий машиною керував її чоловік — Валентин Кім. Проведені оперативно-розшукові заходи дозволили знайти поки лише пасажирку першого авто (теж росіянку, яка вже дала свідчення і тепер проходить по справі головним свідком.

Однак відразу після дачі показань Катерина (так звали свідка) покинула країну. Лариса і Валентин Кім, за свідченням поліції, так і не з’явилися: імовірно, вони виїхали за межі Таїланду. І правоохоронні органи, і родичі та друзі загиблого обурені таким оборотом справи, і 9 квітня перед супермаркетом Villa Market в Чалонге пройшов стихійний мітинг, на якому висловлювалися критичні зауваження на адресу живуть на території Пхукета росіян.

Поліція далі коментувати хід розслідування відмовляється, але один з її співробітників розмістив у Facebook фото Лариси і Валентина Кім із закликом повідомити будь-яку інформацію про цих осіб, яка може допомогти розслідуванню.