На сайті «Єдиної транспортної дирекції» публиковано новий розклад поромів, які здійснюють морське сполучення з Кримом. Розклад побудовано так, що переправа доступна цілодобово, з інтервалом між рейсами всього в півгодини.

Згідно з новим розкладом, катамарани виконую по 4 рейси (2 — в Крим, 2— назад) між портами «Анапа» і «Керч» і 8 рейсів (4 — в Крим, 4— назад) між портами «Кавказ» і «Керч». Доповнюючи їх, на переправі також працює кілька поромів, що виконують рейси з 0:30 і далі, з інтервалом в 30 хвилин, цілодобово.

Однак, незважаючи на те, що розклад, за словами гендиректора «Єдиної транспортної дирекції» Андрія Жукова, сформована з максимальним врахуванням інтересів пасажирів, рекомендовано для пересування користуватися громадським транспортом, тому що він обслуговується в першу чергу. Іншим транспортним засобам іноді доводиться чекати переправи до трьох годин. Начебто б багато, але якщо згадати 10-18-годинні черги напередодні травневих свят — прогрес очевидний.

До того ж стояти в цих чергах доводиться в основному тим, хто подорожує «своїм ходом», інші ж, завдяки введенню єдиного квитка «автобус-пором-автобус», переправляються досить оперативно. З Анапи або Краснодара пасажири автобусом доставляються в порт «Кавказ», звідти переправляються в порт «Крим» і далі — знову на автобусах.

Вартість єдиного квитка до Севастополя становить 430 р. (з Анапи) або 830 р. (з Краснодара), до Сімферополя — 350 грн. і 750 р., Євпаторії — 420 р. і 880 р., Керчі — 150 р. і 250 р., Судака — 350 грн. і 750 р., Ялти — 350 грн. і 750 р., Феодосії — 350 р. і 250 р.