Посольство РФ роз’яснило, що росіяни можуть перебувати на території Сінгапуру без візи протягом 96 годин за умови подальшого подорожі в третю країну…

Цю інформацію посольство опублікувало на своїй сторінці в Facebook, оскільки російським громадянам стали часто відмовляти у в’їзді на територію Сінгапуру через порушення вимог міграційного законодавства.

Посольство відзначило, що мова йде про транзитному перебування в країні протягом 96 годин, при якому повинен бути дотриманий ряд умов. Росіяни не можуть відвідати Сінгапур в рамках безвізового транзиту, якщо у них є тільки зворотні квитки в країну, з якої вони прибули (наприклад, маршрут Новосибірськ – Сінгапур – Новосибірськ). Держава, з якого турист приїхав до Сінгапур, і держава, в яке він продовжить подорож, повинні бути різними.

Сингапур. Фото 1

Безвізовий транзит передбачає в’їзд в Сінгапур будь-яким транспортом, включаючи морський і сухопутний, але виїжджати з країни дозволено тільки по повітрю.

Пасажири повинні мати при собі придбані квитки в Сінгапур і з Сінгапуру в друкованому вигляді та заповнену міграційну картку. Квитки на автобуси і пороми, а також заброньовані, але неоплачені авіаквитки в треті країни не дають права на безвізовий транзит.

Сингапур. Фото 2

Посольство зазначає, що перебувати на території Сінгапуру можна не більш 96 годин, крім того, право перебування потрібно підтвердити документально. Місцеве законодавство не передбачає більш тривале перебування в країні без візи.

Сингапур. Фото 3

Термін дії закордонного паспорта туриста повинен закінчуватися принаймні через півроку після дати виїзду з Сінгапуру. Також при вимозі співробітників прикордонного контролю мандрівник повинен пред’явити документи, які підтверджують, що у нього достатньо коштів для перебування в Сінгапурі, і бронь готелю, якщо транзитне перебування перевищує добу.

Також посольство підкреслило, що остаточне схвалення на безвізовий транзит через Сінгапур дає офіцер міграційної служби при в’їзді.