Постояльцям п’ятизіркового готелю Address Downtown в Дубаї (ОАЕ), які втратили свої речі під час пожежі в готелі в новорічну ніч, видадуть гроші на одяг і оплатять харчування. Необхідні документи вже готують співробітники російської консульської служби в ОАЕ.

В результаті сильної пожежі, що охопила в ніч на 1 січня 40 поверхів 63-поверхового хмарочоса, багатьох постояльці втратили речей і документів. Зайти всередину постраждалого від пожежі готелю поки дозволили тільки проживали в номерах, розташованих з сьомого по дванадцятий поверх. Гостям, знімав в готелі апартаменти за річним абонементом, власники готелю готові надати до повного відновлення будівлі інше житло. Проживали в номерах розмістили в інших міських готелях.

Як повідомили місцеві ЗМІ, компанія Emaar, забудовник готелю Address Downtown, має намір відновити будівлю вже в поточному році, оскільки основні конструкції не постраждали. Однак обслуговуючий персонал готелю, швидше за все, на час ремонту залишиться без роботи.

Постояльцам отеля, сгоревшего в Дубае, выплатят компенсацию. Фото 1

Як вже повідомлялося, пожежа в Address Downtown розпочався за півгодини до настання Нового року за місцевим часом. За попередньою версією, причиною стала загоревшаяся фіранка в одному з номерів на 20-му поверсі. Полум’я, за версією пожежників, швидко поширилося і досягло 60-го поверху. Одна людина загинула в ході евакуації від серцевого нападу, із-за виниклої паніки і тисняви постраждали 16 осіб. Пожежу вдалося повністю загасити тільки ввечері 1 січня.

63-поверховий готель Address Downtown в Дубаї має висоту 302 метри. Готель відкрили в 2008 році, серед туристів вона вважалася однією з найбільш комфортних і економічних у місті.