У ніч на понеділок 27 травня 2013 року в районі Багамських островів сталася пожежа на борту круїзного лайнера «Grandeur of the Seas», що належить відомій круїзній компанії «Royal Caribbean».

Відомо, що лайнер з пасажирами вийшов у п’ятницю з американського Балтімора в тижневе плавання, і прямував у Коко-Кей на Багамських островах. Вогонь спалахнув близько 3-х годин ночі, і гасили його близько двох годин.

В результаті пожежі постраждала значна частина корми лайнера, вогонь охопив кілька палуб, завдавши йому значної шкоди, рівний за розмірами площі трьох футбольних полів.

На борту круїзного лайнера під час пожежі було 2224 туриста та 796 членів екіпажу, але ніхто з них не постраждав.

В даний час наглядові органи з безпеки на морському транспорті США ведуть власне розслідування причин цього неприємного інциденту.

На своєму сайті в Інтернеті круїзний оператор «Royal Caribbean» повідомив про те, що його керівництво зустрілося в порту з туристами нещасливого лайнера, а також про те, що його компанія зафрахтувала літаки для евакуації в США всіх 2224 гостей лайнера (буде здійснено 11 чартерних рейсів).

Всі пасажири отримають від «Royal Caribbean» стовідсоткову компенсацію за витрачені на невдалий відпочинок гроші, а також сертифікат на наступний безкоштовний круїз.

Також стало відомо, що скасовані всі найближчі рейси круїзного лайнера «Grandeur of the Seas», який постане найближчим часом постане на ремонт.

Круизный лайнер «Grandeur of the Seas»

Збираєтеся на Чорне море і ще не вирішили куди поїхати? Їдьте на відпочинок в найпопулярніше і веселе місце Чорноморського узбережжя – в Геленджик. Радимо бронювати проживання в готелях Геленджика через туроператора Реліз-Тур.