Понад 230 осіб загинули в результаті жахливої пожежі у великому нічному клубі міста Санта-Марія, розташованому в південній частині Бразилії.

Кілька сотень людей поранені і багато з них перебувають у критичному стані. Велика частина людей загинули від отруєння чадним газом, швидко наполнившим закрите приміщення, а також під час тисняви, коли тисячі відвідувачів клубу в паніці намагалися вибратися через єдиний вихід з палаючого приміщення. Всього у момент загоряння в розважальному закладі перебували понад 2000 чоловік.

Трагедія сталася під час виступу місцевої рок-групи, в кінці преставлення якої влаштували піротехнічне шоу, в результаті якого вогонь перекинувся на стелю, з-за чого в лічені хвилини все приміщення було обійнято отруйним димом і полум’ям.

Ця трагедія дуже схожа на пожежа в пермському нічному клубі «Хромая лошадь», що відбувся 5 грудня 2009 року і забрала життя 156 осіб.

Президент Бразилії Ділма Русефф перервала свій візит до Чилі і прибула на місце трагедії, де насилу стримуючи сльози, пообіцяла надати владі міста всю необхідну допомогу.

За словами представника пожежної служби міста, ця жахлива за кількістю жертв трагедія сталася в першу чергу із-за використання в закритому приміщенні піротехнічних виробів, а також із-за того що адміністрація не забезпечила швидкої евакуації людей з палаючого приміщення, дуже швидко наполнившегося токсичним димом і в клубі був лише 1 вихід, що і послужило причиною тисняви.