Британська дисконтна авіакомпанія easyJet повідомила на цьому тижні про скорочення рейсів за маршрутом Москва – Манчестер до двох рейсів на тиждень з травня 2014 року.

Російські туроператори вважають, що основна причина цього скорочення криється в низькій популярності рейсів, адже ні для кого, ні секрет, що більшість росіян вважає за краще літати безпосередньо в Лондон.

Нагадаємо, з весни 2013 року лоукостер easyJet здійснює чотири рейси на тиждень між Москвою і Манчестером. Головне достоїнство цих рейсів – недорогі авіаквитки. Приміром, у січні в Манчестер і назад можна злітати за 83 USD кінця, а восени за цим маршрутом можна було злітати взагалі за 60 USD.

Спочатку в easyJet планували перевозити до 60 000 пасажирів на цьому напрямку, але оскільки достатньої заповнюваності на цих рейсах немає, авіакомпанія в наступному році спрямує свої літаки на більш популярні маршрути – Афіни і Салоніки.

А ось рейси цієї авіакомпанії з Москви в Лондон користуються набагато більшою популярністю, особливо у бюджетних туристів і дитячих груп. Нагадаємо, easyJet літає на цьому маршруті двічі в день.

Відзначимо, що крім дискаунтера easyJet перевезення з Росії в Лондон здійснюють British Airways, Трансаеро і Аерофлот.