Минулої неділі 16 лютого в американському порту Форт-Лодердейл був заарештований 28-річний працівник круїзного лайнера MS Nieuw Amsterdam, індонезійська громадянин – Ketut Pujayasa, підозрюваний у зґвалтуванні і спробі вбивства пасажирки…

Корабель, що належить круїзної компанії Holland America Line, вийшов 9 лютого з флоридського порту Форт-Лодердей і прямував до берегів Гондурасу. Напад на 31-річну американську туристку сталося в ніч на п’ятницю 14 лютого в міжнародних водах біля узбережжя гондурасу.

Згідно з судовим записів, Кетут Пуджаяса працював на лайнері прибиральником, вранці постукав у каюту американки. Однак, зі слів обвинуваченого, та повела себе зарозуміло і образила його словами «Почекай хвилину, сучий син!». Це розлютило його, тому він і вирішив помститися туристці за честь свого роду…

Дочекавшись ночі, зловмисник, скориставшись своїм робочим ключем, пробрався в її порожню каюту, і сховався на балконі. Коли туристка повернулася до себе в каюту, він почав бити її кулаками і ноутбуком, і потім спробував задушити жінку шнуром.

Американка боролася за своє життя всіма доступними засобами, кликала на допомогу, пошкодила йому геніталії і навіть завдала удару штопором. З-за неможливості змусити замовчати свою жертву він спробував викинути її з балкона в океан, розраховуючи на те, що в темряві шанси знайти її, будуть вкрай малі.

Але раптово хтось став наполегливо стукати в двері каюти жінки (сусіди, які почули крики). Злочинцеві нічого не залишалося, як припинити атаку, і втекти, стрибнувши з балкона на сусідній балкон. Повернувшись до каюти для персоналу, він сказав своєму сусідові по кімнаті, аби той зв’язався зі службою безпеки судна, тому що він убив пасажира.

Прибиральник був оперативно затриманий службою безпеки лайнера, і заарештований ФБР, коли повернувся в Форт-Лодердейл у неділю. Також повідомляється, що Кетут Пуджаяса вже дав свідчення.

Туристка була негайно госпіталізована в клініку на гондураському острів Роатан, потім її перевезли повітряним шляхом в один з госпіталів США.

В Holland America Line пояснили, що Кетут Пуджаяс пройшов ретельну перевірку при прийнятті на роботу в 2012 році, і ніяких кримінальних епізодів за ним не числилось. У компанії шоковані тим, що трапилося і глибоко жалкують про цей жахливий інцидент, відзначаючи, що нічого подібного за всю 140-річну успішну історію компанії не було.