У нас є самі прикольні визнання в любові в прозі. Найсексуальніші і блискучі слова визнання для коханого хлопця. Прикольне визнання в любові – змусить сміятися і радіти вашого коханого хлопця.
***

Прийнято вважати, що люди народжуються з одним крилом. Для того щоб злетіти в небеса і відчути дивне щастя, потрібно знайти другу половинку і обійнятися з нею. Милий мій, коли ми разом, я розумію, що в цій прекрасній легенді є доля правди. Ти можеш подарувати мені яскраві емоції і допомогти зрозуміти, наскільки важлива для тебе. Ти даруєш мені дивне щастя, дозволяючи насолоджуватися кожним днем, проведеним разом. Велике спасибі за те, що ти робиш для мене, за прекрасні погляди, ніжні дотики, щирі обійми. Тільки час, який вдається провести з тобою, дозволяє зрозуміти, якою має бути життя. Я нікому не хочу віддавати тебе, сподіваючись на те, що ми зможемо бути разом завжди, відкривати один для одного численні дарунки долі. Я люблю тебе. Пам’ятай, будь ласка, що я завжди хочу бути тільки з тобою, єдиний мій.

***

У нашому світі сталося чудо, яке неможливо пояснити простими словами. Милий мій, я знаю, що ти зумів стати для мене найкращим чоловіком. Саме в тобі я знаходжу те, про що давно мріяла. Не знаю, які слова підібрати для опису існуючих почуттів, адже вони здаються настільки незвичайними і унікальними. Будь-які описи будуть здаватися прісними для любові, з’явилася в моєму сердечку. Як мені показати, що тільки ти мені потрібний, що я хочу провести все своє життя з найкращим чоловіком? Я б багато чого віддала тільки заради того, щоб бачити тебе кожен день і знати, що ми можемо радувати один одного численними дрібницями. Пам’ятай, будь ласка, про те, що я люблю тільки тебе одного і насправді хочу бути твоєю навіки. Милий, я про тебе мріяла з самого початку, і я щиро щаслива нашому знайомству і шансу побудувати міцні відносини.

***

Наш світ існує на основі енергії, яка буває різною, але в кожному разі я отримую можливість переконатися в тому, що наше знайомство відбулося не просто так, адже воно є визначеним самою долею. Ми можемо радувати один одного численними емоціями і справжніми почуттями, відкривати справжні риси характеру і знати, що відносини будуть продовжуватися довго, завжди. Мені так затишно, коли ти мене обіймаєш. Як же славно стає, коли я отримую можливість насолоджуватися твоїми поцілунками. Коханий мій, ти завжди мене притягуєш своїми сильними руками і справді гарною посмішкою, бездонним поглядом. Знаєш, мені іноді здається, що ти завітав у нашу реальність з казки, адже ти насправді нагадуєш принца. Можливо, це насправді так? Я щиро сподіваюся, що наші стосунки будуть тривалими і справді щасливими.

***

Знаєш, рідний мій, складно не закохатися тебе. Як багато дивовижних граней ти таишь в собі. В тобі незбагненним чином поєднуються краса і розум, сильний характер. Ти можеш діяти рішуче і готовий виявляти відповідальність. Ти зумів завоювати любов не тільки батьків і своїх близьких родичів, але й друзів. Звичайно, і я закохана в самого кращого чоловіка, отримавши можливість провести з ним кращі роки свого життя. Рідний мій, ти опиняєшся настільки близьким для мене, що це навіть не передати звичайними словами. Я щиро вірю і по-справжньому хочу, щоб наші відносини ставали міцнішими з кожним днем, щоб у нас була можливість для реалізації заповітних бажань. Милий, чи можемо ми бути разом, як можна довше? Я знаю, що на поставлене питання, отримаю позитивну відповідь, але як же хочеться почути щире визнання в любові від тебе знову.

***

Милий мій, я дуже сильно тебе люблю. Наша зустріч, початок таких цінних відносин – це дивовижне чудо, за яке я вдячна Всевишньому. Як же хочеться, щоб наші відносини тривали, як можна довше, щоб любов не тільки існувала, але й могла розквітати. Ти дивуєш мене своєю чарівністю і відповідальним, серйозним характером. Я кожен день дякую свою долю за можливість насолоджуватися красою твоїх очей і справді доброю посмішкою, адже в них проявляється тепло душі і серця. Я готова говорити тільки позитивні слова тобі, відзначаючи дивовижну красу зовнішності і душі. Милий мій, ти – ідеал кожної дівчини, але саме мені пощастило стати твоєю обраницею. Пам’ятай, будь ласка, про те, що я хочу провести з тобою все моє життя. Люблю безмежно і готова це повторити тисячу разів! Якою буде твоя відповідь, мій найкращий і єдиний чоловік?

***

Мій милий і найкращий чоловік, наскільки приємно бачити тебе і прокидатися разом з тобою, знати, що кожен день долі тільки зближує нас і дарує численні можливості для того, щоб насолоджуватися один одним в повній мірі. Навіть, якщо тобі сумно, будь ласка, згадай про мене і зрозумій, що я готова на багато що тільки для того, щоб дарувати тобі справжнє щастя, дозволяти насолоджуватися кожним днем, подарованим долею. Дякую за турботу і ніжність, душевне тепло. Ти зумів стати ідеалом для мене, з яким хочеться провести все життя і отримати шанс для того, щоб розвивати відносини і розуміти, наскільки прекрасними вони можуть бути. Я дуже сильно люблю тебе і хочу бути завжди поряд, радувати чимось особливим і дозволяти зрозуміти, що ми можемо бути разом. Пам’ятай, що я чекала саме тебе, мій найближчий чоловік, єдиний, дорогоцінний.

***

Людині властиво знаходити можливості для того, щоб закохуватися і прагнути до справжнього щастя, проводячи час із тими, хто цього заслуговує. Закоханостей може бути багато, але справжня любов може приходити тільки один раз в житті. Знаєш, я впевнена в тому, що зуміла знайти свою другу половинку, з якою хочеться літати від щастя. Ти зумів стати для мене всім і, звичайно, іншому. Велике спасибі за те, що ти даруєш мені кожен день, за сьогодення і воістину безмежне щастя. Коханий мій, я хочу бути твоєю обраницею не тільки на пару місяців або років, а на все життя, адже почуття, які опинилися подарованими долею, надихають мене на подальше просування і дозволяють досягати будь-якої поставленої мети. Ти можеш дивувати і надихати мене, захищати і оберігати. Велике спасибі за те, що ти робиш для мене, за справжнє щастя, яке я можу осягнути тільки з тобою. Люблю дуже сильно і назавжди.

***

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Прикольні побажання коханому хлопцеві:
На ранок | На ніч | Еротичні | Сумую

***

Прикольні визнання коханому хлопцеві на телефон