Пілот «Аерофлот», який намагався вчора в нетверезому стані сісти за штурвал пасажирського лайнера вилітав з Благовещенська в Москву, сьогодні залишився без роботи….

Нагадаємо, у вівторок 4 березня в Благовєщенську майже двом сотням пасажирам рейсу SU-1719, вже чекали вильоту в закритій зоні аеропорту, довелося одинадцять годин чекати свого вильоту з-за того що командир повітряного судна прибув на рейс в нетверезому стані.

Всіх пасажирів попередили про перенесення вильоту рейсу з-за хвороби пілотів, і почали розвозити у міські готелі.

Медичний огляд екіпажу рейсу SU-1719, що пілот з’явився до вильоту в нетверезому вигляді – в його крові виявлено майже 0,85 проміле алкоголю.

В Аерофлоті пояснили, що пілот не пройшов стандартну процедуру передполітного огляду, оскільки був п’яний. Це і стало причиною його сьогоднішнього звільнення. Як пояснили в представництві компанії, йому буде пред’явлений позов про відшкодування збитку.

До речі, рейсом Благовєщенськ – Москва повинні були летіти 183 пасажира + екіпаж. З них 51 пасажир – трансфертний, тобто ці люди летіли в столицю, щоб зробити пересадку на інші рейси. Аерофлот, звичайно ж, надасть їм місця в наступних рейсах, але хто відшкодує їм моральну шкоду? В Аерофлоті пояснили, оскільки затримка рейсу менше доби, компенсації пасажирам за законом не покладено.