З липня 2014 року починається регулярне авіасполучення між португальським Лісабоном і Санкт-Петербургом….

Найбільша авіакомпанія Португалії, TAP Portugal, з 2 липня відкриває регулярне сполучення між Лісабоном і Санкт-Петербургом. Перевезення здійснюватимуться лайнери Airbus-320 місткістю до 156 пасажирів.

Вже офіційно оголошено, що щотижня буде три рейси – у середу, п’ятницю та неділю, а мінімальна вартість перельоту в одну сторону складатиме 10000 руб. (квитки можна вже зараз забронювати на сайті авіакомпанії). Вильоти здійснюватимуться з аеропорту «Пулково», розрахунковий час у дорозі становить близько 5 годин.

Раніше TAP Portugal здійснювалися лише сезонні чартерні рейси, мало впливають на пасажиропотік між містами, тепер же, згідно з розрахунками, трафік між містами має збільшитися приблизно на 20%.

Також для росіян, як і раніше доступні 5 щоденних рейсів цієї авіакомпанії за маршрутом Лісабон – Москва» і 2 чартерних рейси на тиждень з Москви в Фару і Фуншал від російської компанії «Трансаеро».

За словами представника Асоціації туроператорів Росії, попит на Португалію у наших туристів з кожним роком тільки зростає. Цьому сприяє кілька факторів. По-перше, напрямок ще мало освоєно росіянами, в порівнянні з сусідньої Іспанією. По-друге – це величезна кількість архітектурних, історичних і природних пам’яток в Португалії. Ну і в третіх – тут завжди можна поєднати екскурсійну програму з недорогим пляжним відпочинком на березі океану.