У Тунісі продовжено на три місяці режим надзвичайного стану, який діє з моменту теракту 24 листопада 2015 року. Таке рішення президент країни приймає вже в третій раз. Спочатку режим НС продовжили до 21 лютого поточного року, другий раз – до 22 березня.


Туніс в останні роки стабільно втрачає туристів, незважаючи на всі зусилля по забезпеченню безпеки в авіавузлах і готелях, а також на широке висвітлення успіхів на цьому терені. Згідно останньої інформації Мінтуризму країни, в минулому році турпотік іноземних гостей скоротився на чверть, і тепер становить 5.4 млн. чоловік.

У цьому році за період 10 січня – 10 березня туристичний потік у порівнянні з тим же періодом минулого року скоротився на 19.1% – зареєстровано 468 тис. 320 візитерів з-за кордону. З них європейцями виявилися тільки 78.5 тис. Таким чином виходить, що турпотік з Європи в Туніс скоротився більш ніж наполовину.

Раніше повідомлялося, що найбільші британські туроператори Thomas Cook і Thomson, а також ряд авіакомпаній перервали свої льотні програми в напрямку Тунісу терміном до 31 жовтня 2016 року. На інших ринках Європи у цьому напрямку теж спостерігається стрімке скорочення кількості бронювань.

Що стосується бажаючих відвідати Туніс серед росіян, за підсумками минулого року, з нашої країни потік туристів до Туніс скоротився на цілих 80% і склав всього близько 50 тис. осіб. Раніше в одному з інтерв’ю керівник Національного туристичекого офісу Тунісу заявляв, що в 2016 році його відомство розраховує на повернення показників 2014 року турпотоку з РФ, а це більше 300 тис. чоловік. Влада Тунісу навіть заявили про готовність до фінансової підтримки російських туроператорів, щоб досягти заявлених цілей.