Росавіація в особі заступника голови організації Сергія Извольского дала коментар з питання скасування першого після перерви чартерного рейсу з РФ в Туреччину…


Відповідь Извольского пролунав в ключі «неможливо скасувати те, що не дозволялося». Чиновник нагадав, що урядова постанова про обмеження чартерів між РФ і Турецькою республікою актуальна донині, і це питання можна було б піднімати з таким же успіхом «і місяць тому».

Як сказала Ірина Тюріна, глава прес-служби Російського союзу туріндустрії, в інтерв’ю пресі, дійсно, дозволу уряду на чартери досі немає, а значить і організація перевезень неможлива. Тюріна також додала, що туроператори поки не володіють достовірною інформацією про час вірогідного відновлення нерегулярних авіаперевезень в Туреччину.

За словами Тюріній, Росавіація дасть дозвіл на чартери відразу ж, як на те надійде урядову постанову про зняття обмежень. З того моменту можна буде розраховувати, що туроператори знайдуть потрібну кількість бортів на інших напрямках, додала Ірина Тюріна.

Перший після перерви з листопада минулого року чартерний рейс до Туреччини, запланований на 7 липня, був скасований. Летіти повинен був літак компанії Air Azur СПб-Анталья.

Нагадаємо, президент Путін своїм указом від 30 червня скасував обмеження на організацію турів в Туреччину і доручив кабміну відновити нерегулярне авіасполучення з країною.