На цьому тижні Ростуризм і МЗС офіційно зняли свої «нерекомендацію» за відвідування російськими туристами єгипетських курортів.

Таким чином, прийшов кінець формальних обмежень, продлившимся три місяці, які багато туроператори вже давно стали ігнорувати. За припущеннями експертів, найближчим часом попит на тури в Єгипет зросте як мінімум на 30%.

В останні місяці внутрішня ситуація в Єгипті стабілізується – скасовано надзвичайний стан і введений раніше комендантська година. На курортних зонах забезпечується стабільний необхідний рівень безпеки.

Разом з тим у ряді міст і районів країни, включаючи Каїр і Олександрію, ситуація залишається досить складною – періодично відбуваються маніфестації, що закінчуються зіткнення маніфестантів з поліцією і військовими.

Російські туроператори очікують, що значного збільшення обсягів перевезення в Єгипет не відбудеться до початку наступного року. А значить і гарячих турів на цьому напрямку до початку наступного року не варто очікувати, оскільки в даний час на найближчі вильоти місць немає, все розпродано.