Керівництво Єгипту заявило про намір придбати нові російські системи безпеки для аеропортів та інших спеціалізованих об’єктів…

Нагадаємо, що авіасполучення між Росією та Єгиптом було припинено з листопада 2015 року. Приводом цьому послужила аварія авіалайнера Airbus A321. Літак компанії «Когалимавіа» з 224 пасажирами (переважно росіянами) був підірваний терористами над Синайським півостровом. Перш ніж відновити авіарейси в африканську країну, Росія висунула вимогу про посилення заходів безпеки в аеропортах Єгипту.

Російська делегація зустрілася з представниками міністерства транспорту та силових відомств Єгипту з метою ознайомити заінтересовану сторону з останніми вітчизняними розробками в сфері безпеки. Серед іншого єгиптянам продемонстрували інтелектуальні системи відеоспостереження і нейтронні детектори для пошуку наркотиків і вибухівки.

Як стверджують єгипетські чиновники, використання новітніх російських розробок в аеропортах країни найкращим чином вплине на безпеку пасажирів і допоможе налагодити повітряне сполучення між Росією і Єгиптом.

На думку міністра транспорту Росії Михайла Соколова, виконання всіх вимог Москви вже до кінця року дозволить відновити авіарейси в Єгипет.