Росавіація з 4 лютого призупиняє діяльність авіакомпанії Red Wings. Як повідомляє сайт цього відомства, рішення пов’язане, насамперед, з грудневої авіакатастрофою Ту-204 в аеропорту Внуково.

У Росавіації також зазначили, що позапланові перевірки після авіакатастрофи виявили численні порушення в роботі авіакомпанії. Зокрема, у відомства є претензії з організації льотної роботи, підготовки пілотів і технічного обслуговування літаків.

Власник Red Wings Олександр Лебедєв в інтерв’ю «Інтерфаксу» заявив, що в його авіакомпанії отримано лист від Росавіації про призупинення дії сертифіката експлуатанта.

За його словами, Росавіація ніяк обґрунтувала свого рішення, а написала про якесь нестабільне фінансове становище авіаперевізника, але для таких заяв в дійсності ніяких підстав немає, так як у Red Wings дуже стабільне фінансове положення, і воно набагато краще, ніж у багатьох інших російських авіакомпаній.

Також Лебедєв підкреслив, що недавня катастрофа Ту-204 в аеропорту Внуково була «трагічних збігом обставин» і не може служити причиною для припинення ліцензії. Бізнесмен упевнений, що пілоти Red Wings підготовлені на високому професійному рівні і всі літаки справні.

Нагадаємо, авіакатастрофа Ту-204 у Внуково відбулася 9 грудня і забрала життя 5 людей.

За оцінками Росавіації, Red Wings продала 15 тисяч квитків до жовтня 2013 року. Росавіація закликала пасажирів здавати їх і літати через інші авіакомпанії.