Стали відомі нові подробиці загадкового зникнення двох приморських туристів в Таїланді. Яну Стрижеус і Олексія Слабинського викрали з-за боргів останнього, які вони не повернув…

За словами дівчини, яка досі перебуває в одній з лікарень острова Пхукет, троє чоловіків, один з яких був добрим знайомим Олексія, привезли їх в готель, там вони почали бити Олексія і вимагати повернути борг в 1 млн. бат (приблизно 1 млн. в рублях).

Погрозами вони змусили дівчата зняти зі своєї банківської картки всі гроші – це близько 300 000 рублів. Один з чоловіків супроводжував її до банкомату, що підтвердила запис з камер відеоспостереження.

У результаті всіх цих катувань Яна в стані афекту намагалася покінчити з життям розбитою пляшкою. А злочинці, після того як їм не вдалося отримати більше грошей з туристів, відвезли загорнутого в простирадла Олексія, який перебував у непритомному стані, у невідомому напрямку.

Поранену дівчину тим часом вони залишили стікати кров’ю в номері готелю, де її, через якийсь час і виявила без свідомості покоївка. Втім, це лише одна з версій цієї події, відновлена зі слів Яни.

Тайська поліція розглядає зараз і інші версії, за однією з яких Олексій міг бути заодно з викрадачами, і намагався таким способом роздобути гроші дівчата. Справа в тому, що в цій історії багато нестиковок, приміром, навіщо злочинцям везти своїх жертв в готель, в якому напевно встановлені камери відеоспостереження, щоб бити їх там, коли для таких «справ» було б логічніше вибрати який-небудь безлюдний район або хоча б будинок потерпілих.

Друга версія підкріплена також і тим, що поліцейським вдалося засікти сигнал мобільного телефону Олексія через 2 тижні після «викрадення». Однак коли поліцейські прибули на місце, де був зафіксований сигнал, виявити там нікого не вдалося, а телефон був відключений.

Нагадаємо, ця історія почалася ще 7 березня, після двох дзвінків своїм рідним. У першому випадку Олексій просив переказати їм гроші, нібито, з «великих проблем з місцевою поліцією, а в другому – Яна повідомила, що їх тримають у заручниках.

Зараз поліція Пхукета опрацьовує всі версії цієї історії, вивчає камери спостереження в готелі, де була знайдена Яна, а також вивчає всі останні пересування коштів на рахунках досі не знайденого Олексія.